top of page

REFERENCE

2016 - 2017

Kreativní zóna DEPO2015 | manažerka PR a tisková mluvčí
Plzeňské DEPO2015 je živým prostorem, kde se propojuje kultura s byznysem, místem, kde se umění potkává s lidmi a lidé s uměním. Pořádají se tu desítky akcí, celková roční návštěvnost se pohybuje kolem 100.000 lidí.
 
www.depo2015.cz

2011 - 2016

Plzeň - Evropské hlavní město kultury 2015 | manažerka PR a tisková mluvčí
 
"V rámci projektu Plzeň – Evropské hlavní město kultury jsme byli postaveni před nelehký úkol – zkomunikovat v rámci jednoho roku stovky akci různých formátů, od malých besed po masové akce, pro různé cílové skupiny. Mirka tento neřešitelný úkol vyřešila."
Radovan Auer, ředitel komunikace Plzeň 2015

Největší kulturní projekt v novodobé historii ČR vynesl Plzni pozornost národních i mezinárodních novinářů a výstupy v prestižních médiích (CNN, BBC, ORF, ZDF, ARD a TV Arte, Radio France, RAI, Maori TV, Frankfurter Allgemeine, The Sunday Telegraph, The Independent, The Times, Kurier, La Libre, Le Soir, Wiener Zeitung, Süddeutsche Zeitung, Rzeczpospolita a dalších).  V českých médiích vyšlo v přímé souvislosti s projektem od konce roku 2014 do prosince 2015 kolem 3500 zpravodajských výstupů.

www.plzen2015.cz

2017 - 2020

PR pro komerční projekty
"Je to o světelný rok jinde než původní text. Díky, Mirko."
Ondřej Rudolf, strategický konzultant ((ON))RUDOLF
  • Greensgate Golf & Leisure Resort: organizace tiskové konference

  • Zodiac Galleys Europe: redakční obsah webu www.delamedoletadel.cz

  • Skvosty s vůní benzínu: PR největší přehlídky automobilů v Plzeňském kraji       skvosty-plzen.cz

  • Rodenstock CZ: redakce firemního magazínu "Zaostři na Rodenstock" 

2016 - 2018

PR pro různé kulturní projekty a neziskové organizace, školení
"Mirka Reifová je skutečný profesionál. Ne člověk, který bere peníze za jakoukoliv práci, ale ten, který věnuje své práci vždy dostatek času a úsilí. A to je vidět i na výsledcích. Je věcná a nezdržuje se zbytečnostmi, a právě proto má čas na přirozeně lidský přístup."  Vojtěch Kouba, Lidová muzika z Chrástu. 
"We have been working with Mirka for a few years on our annual festival Bonjour Plzeň and she has been very helpful in organising press conferences with local media and advising us about our PR strategy."
Fredy Tabourin, ředitel Alliance française Plzeň

2016 - 2022

Asociace animovaného filmu | PR​

Tvorba redakčního obsahu webu, organizace tiskových konferencí, propagace Strategie animace animovaného průmyslu v ČR

www.asaf.cz

      2016

Putovní výstava České stříbro 2016 | PR

"S Mirkou Reifovou vždy rád spolupracuji. Oceňuji na ní podrobnou znalost médií, především v Plzeňském kraji, kontakty s novináři, dále pečlivost, přesnost, vlastní iniciativu a samostatnost při řešení PR kampaní, reprezentativní vystupování i ovládání češtiny. A v neposlední řadě pak i dodržování veškerých termínů, deadlinů i našich domluv."

Jiří Sedlák, ArtsMarketing

Venkovní výstava fotografií Karla Cudlína na otáčivém kole architektů Martina Rajniše a Oldřicha Sládka. Z Plzně se výstava přesunula do Jihlavy a poté do Prahy. Součástí PR služeb byla medializace projektu, rozhovory portrétovaných žen v médiích a správa Facebookového profilu.

www.ceskestribro.eu

2017 - 2021

Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže TANDEM | public relations
Koordinační centra česko-německých výměn mládeže Tandem v Plzni a v Řezně podporují sbližování a rozvoj všestranných styků a přátelských vztahů mezi mladými lidmi z Česka a Německa. PR této organizace zahrnuje vztahy s médii, správu webu a sociálních sítí (facebook, Instagram, Youtube), tvorbu výroční zprávy a organizaci akcí pro veřejnost.
 
www.tandem-org.cz

bottom of page